Patronat PIE nad 11. Forum Pelletu
Polska Izba Ekologii ma przyjemność po raz kolejny objąć patronatem Forum Pelletu.
Już 15–16 czerwca branża pelletowa znów spotka się nad morzem! Tegoroczne 11. Forum Pelletu odbędzie się Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon.
Producenci pelletu, krajowi i międzynarodowi traderzy biomasy, dostawcy technologii do fabryk pelletu, przedstawiciele firm logistycznych i certyfikacyjnych, a także odbiorcy pelletu z sektora energetycznego i ciepłowniczego będą uczestnikami największej krajowej konferencji branżowej poświęconej pelletowi drzewnemu.
Tegoroczna edycja Forum Pelletu będzie szczególnie mocno koncentrować się na wpływie globalnego rynku biomasy na sytuację sektora w Polsce. Branża pelletowa funkcjonuje dziś w międzynarodowym otoczeniu, w którym dostępność surowca, kierunki handlu, koszty logistyki oraz polityka energetyczna poszczególnych państw mają bezpośredni wpływ na krajowych producentów i odbiorców.
Wśród kluczowych tematów Forum znajdą się w tym roku kwestie dostępności surowca do produkcji pelletu, zmian w międzynarodowych przepływach biomasy oraz rosnąca rola nowych graczy na rynku, w tym podmiotów z Azji i Ameryki Południowej.
Zarejestruj się na Forum Pelletu już dziś!
Co jeszcze na 11. Forum Pelletu?
- czego nauczyła się branża po kryzysie z początku roku?
- czy import z krajów europejskich i spoza UE to incydent czy trend, który będzie rósł?
- co oznacza dla producentów implementacja dyrektywy RED III?
- jak budować przewagę konkurencyjną w dobie social mediów?
- jak optymalizować koszty i jakie rozwiązania logistyczne warto wybrać?
- na jakie rozwiązania technologiczne warto postawić?
Więcej informacji: www.magazynbiomasa.pl/konferencje/forum-pelletu/
Serdecznie zapraszamy do udziału!





