Aktualności

XII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2019 i INTARG® EKO


XII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji
INTARG® 2019 i INTARG® EKO
 
Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to renomowane światowe targi - forum spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu oraz biznesu. INTARG® 2019 zaprezentuje wynalazki    i innowacyjne rozwiązania (produkty, technologie i usługi) z różnych branż i dziedzin. Targi zgromadzą też reprezentantów biznesu, administracji, organizacji pozarządowych, mediów. Wspólnym  przesłaniem targów jest promocja wynalazków i innowacji, które przyczynią się do poprawy stanu środowiska, jakości naszego życia, zdrowia i bezpieczeństwa oraz znajdą zastosowanie w  różnych sektorach przemysłu. Jak co roku, wydarzenie wspierane jest przez czołowe instytucje krajowe i międzynarodowe.
 
  
 
INTARG® EKO (CITY TRANSPORT; INDUSTRY; LIFE STYLE)
Wiodącym tematem tego wydarzenia, wspieranym przez Polską Izbę Ekologii, są prośrodowiskowe oraz ekoinnowacyjne produkty, technologie i rozwiązania  prezentowane w strefie INTARG®EKO. Jej celem jest  prezentacja trendów i kierunków – tego, co się dzieje i czego można się spodziewać w sektorach: ekomobilność, OZE, energia, odpady i recykling, rekultywacja i rewitalizacja, woda i ścieki oraz produkty i usługi dla samorządów.
 
Do sektora INTARG® EKO zapraszamy firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawicieli sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa  i inwestorów z branży OZE i budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, instalatorów, projektantów, architektów, zakłady przemysłowe, rolników i leśników, uczelnie wyższe oraz wiele innych.
 
CEL
Misją wydarzenia jest promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji, stworzenie platformy bezpośrednich kontaktów do współpracy i spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, itd., transfer technologii. Celem jest też szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, prezentacja dobrych praktyk w zakresie rozwiązań proekologicznych i prośrodowiskowych, jako inspiracja do rozwoju, oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.
 
PROGRAM
Targi obfitować będą w wiele imprez towarzyszących, między innymi: sesje branżowe, prezentacje, konferencje; spotkania biznesowe; gala finałowa KONKURSU INTARG® ; gale finałowe konkursów: LIDER INNOWACJI® 2019 oraz MŁODY WYNALAZCA® 2019; networking cocktail. 
 
KONKURS INTARG 2019, NAGRODY
Wystawcy targów mają możliwość zgłoszenia prezentowanych wynalazków i innowacji do konkursu INTARG, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury. W czasie Gali finałowej wręczone zostaną prestiżowe nagrody  i wyróżnienia (m.in.: Grand Prix, puchar Prezesa Polskiej Izby Ekologii, medale platynowe, złote, srebrne i brązowe, statuetki godła promocyjnego LIDER INNOWACJI 2019). Zostaną nimi  wyróżnione innowacyjne produkty najwyższej jakości, nowoczesne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Selekcja zakwalifikowanych do konkursu rozwiązań zostanie dokonana po wnikliwej ocenie międzynarodowego jury. Przyznane nagrody będą potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.
 
ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
Zainteresowanych zapraszamy nie tylko do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy, lecz również do aktywnej współpracy przy realizacji i promocji kolejnej edycji targów INTARG® , jako partner, sponsor czy organizator własnego wydarzenia podczas Targów (konferencji, panelu dyskusyjnego i innych). Celem takiej współpracy jest podwyższanie satysfakcji z udziału w Targach wszystkich ich uczestników oraz coraz skuteczniejsza prorynkowa promocja wynalazków i innowacyjnych rozwiązań.

RELACJA Z TARGÓW INTARG 2018

 Relacja zdjęciowa z INTARG 2018

Więcej zdjęć - KLIKNIJ
 
Więcej o wydarzeniu w załączanej ulotce oraz na www.intarg.haller.pl
Zgłoszenia do udziału w Targach przyjmujemy do 30 kwietnia 2019 r.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Passia:
tel.: 32 203 71 03; GSM +48 690 096 223; e-mail: a.passia@haller.pl


« wróć do listy elementów