Aktualności

Patronat PIE nad konferencjami naukowymi organizowanymi przez WSB Wydział Zamiejscowy w Chorzowie


  Polska Izba Ekologii objęła patronatem honorowym wydarzenia oraganizowane przez Wyższą Szkołe Bankową w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie:


 Seminarium Naukowe „Zarządzanie procesami w Firmie-idei"Seminarium odbędzie się w dniu 9 marca 2018 r. Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie,
ul. Sportowa 29, 41-506 Chorzów.


Celem seminarium jest prezentacja i analiza wybranych problemów z zakresu zarządzania procesami w Firmie-Idei oraz określenie sposobów ich rozwiązywania, z uwzględnieniem zarówno identyfikacji i oceny realizowanych procesów, jak i ich projektowania i doskonalenia. Przedstawione będą z jednej strony modele i koncepcje ogólne, odzwierciedlające szczególne cechy Firmy-Idei jako obiektu analizy, a z drugiej – problemy i narzędzia wykorzystywane dla celów realizacji procesów w wybranych obszarach jej funkcjonowania.

Udział w seminarium jest bezpłatny po przesłaniu FORMULARZA.

Więcej informacji:
https://www.wsb.pl/chorzow/zgloszenie-na-seminarium-zarzadzanie-procesami-w-firmie-idei


Konferencja Naukowa „MODELE BIZNESU - WYZWANIA STRATEGICZNE – wyzwania strategiczne”

Konferencja odbędzie się w dniu 26 kwietna 2018 r. Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie,
ul. Sportowa 29, 41-506 Chorzów.


Celem konferencji jest przedstawienie nowoczesnych mechanizmów konceptualizacji i operacjonalizacji modeli biznesu przedsiębiorstw ukierunkowanych na osiąganie wysokiej efektywności.

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli środowiska biznesowego: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.

Konferencja jest bezpłatna (udział bierny) - po przesłaniu FORMULARZA.

Więcej informacji:
http://www.wsb.pl/chorzow/miedzynarodowa-konferencja-naukowa-modele-biznesu-wyzwania-strategiczne


Konferencja naukowa „Zarządzanie wartością strategiczną przedsiębiorstw - Kreowanie, przechwytywanie i migracja

Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2018 r. Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie,
ul. Sportowa 29, 41-506 Chorzów.


Celem konferencji jest przeprowadzenie wielowymiarowego dyskursu naukowego na bardzo istotny temat z punktu widzenia nowych trendów teoretycznych jak i praktycznych dotyczących zarządzania strategicznego i zarzadzania finansami. Konferencja poświęcona jest penetracji zagadnienia wartości jako kluczowej determinanty współczesnego prowadzenia biznesu. Dotyczy zarządzania wartością strategiczną przedsiębiorstw z uwzględnieniem takich zagadnień jak:Kreowanie wartości, Przechwytywanie wartości, Migracja wartości .

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli środowiska naukowego zainteresowanego szerokim pojęciem zagadnienia migracji wartości w systemach biznesowych, a także praktyków biznesu: menedżerów, członków rad nadzorczych, członków zarządów przedsiębiorstw, doradców biznesowych oraz inwestorów.

Konferencja jest bezpłatna (udział bierny) - po przesłaniu FORMULARZA.

Więcej informacji:
http://www.wsb.pl/chorzow/miedzynarodowa-konferencja-naukowa-zarzadzanie-wartoscia-strategiczna-przedsiebiorstw-kreowanie-przechwytywanie-i-migracja


 
« wróć do listy elementów