Aktualności

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON Environment: 16-17.10.2017 r.

    Polska Izba Ekologii została patronem merytorycznym Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment, który odbędzie się w dniach 16-17 października br. w Poznaniu.

    Będzie to, jak co roku, największe spotkanie branży ochrony środowiska w Polsce z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz najważniejszych osób związanych z branżą, począwszy od ministrów, posłów, senatorów i prezesów wszystkich kluczowych instytucji oraz bardzo licznego grona decydentów. W roku ubiegłym w Kongresie wzięło udział ponad 700 osób.

    W pierwszym dniu odbędzie się Uroczysta Gala Kongresu. Tradycyjnie wieczór ten łączy ceremonię wręczania nagród i wyróżnień, koncert gwiazdy estrady oraz bankiet, który jest doskonałą okazją do rozmów kuluarowych. Galę poprowadzi Oliver Janiak, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

    Tematyka Kongresu to: regulacje prawne i rozwiązania finansowe w ochronie środowiska i gospodarce komunalnej, gospodarka odpadami, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka o obiegu zamkniętym, odnawialne źródła energii, zielone technologie i innowacyjność w gminach.

    Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie. Dla wszystkich członków Polskiej Izby Ekologii przygotowaliśmy cenę specjalną za udział 990 zł netto (1217,70 zł brutto). Cena standardowa wynosi 1463,70 zł brutto. W celu rejestracji prosimy o skorzystanie z linku: rejestracja on-line. Rabat obowiązuje od dnia 7 września 2017 r. do zakończenia przyjmowania zgłoszeń.
 
ZAPROSZENIE
(pdf do pobrania)

   
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.envicon.abrys.pl
« wróć do listy elementów