Aktualności

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO 2013
           

         Zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO, które odbędą się w dniach 7-10 października 2013 r.  przy ul. Głogowskiej, w centrum Poznania.

           Na targach będzie można zapoznać się z różnorodnymi propozycjami liderów branży z Polski i z zagranicy.Zakres tematyczny targów obejmuje m.in. odnawialne źródła energii, ekologię, ochronę środowiska oraz gospodarkę komunalną.
           W tym roku szczególny akcent podczas Wydarzenia będzie położony na problematykę związaną z energią odnawialną. W Salonie Czystej Energii (pawilonie nr 6) zaprezentowane będą m.in. kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę, biopaliwa, ekologiczne środki transportu, instalacje dla małych elektrowni wodnych, turbiny wiatrowe. Podczas Targów odbędą się również liczne konferencje  (Forum Czystej Energii) i wykłady (Glob Pełen Energii) dotyczące odnawialnych źródeł energii.
W trakcie Targów będą miały również miejsce sesje na temat gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej podczas międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon.
W ramach Imprezy planowany jest także cykl konferencji – Forum Recyklingu oraz Salon Recyklingu – ekspozycja urządzeń i technologii do odzysku i przetwarzania odpadów.
Ponadto w jednym z pawilonów zostanie zorganizowane Miasteczko Ekologiczne – specjalnie zaaranżowana  powierzchnia wystawiennicza, na której zaprezentowana będzie bogata oferta ekologicznych urządzeń i produktów dla miast i gmin a także właścicieli domków jak np. przydomowe oczyszczalnie, energooszczędne oświetlenie itp.
Warto odwiedzić w październiku Targi Poleko – miejsce wielkiej wagi dla specjalistów w dziedzinie ochrony środowiska a także wszystkich, którzy chcą wzbogacić swą wiedzę na temat najnowszych trendów w ekologii.

Program POLECO 2013:

« wróć do listy elementów