Aktualności

II Międzynarodowe Forum Ekologiczne w Kołobrzegu: 16-18.09.2015 r.
forum-ekologiczne-logo-2015
  Polska Izba Ekologii objęła patronatem honorowym II Międzynarodowe Forum Ekologiczne, które odbędzie się w dniach 16-18 września 2015 r. w Kołobrzegu.

  Pierwsza edycja Forum, która odbyła się w roku ubiegłym, odniosła duży sukces merytoryczny i organizacyjny oraz potwierdziła zapotrzebowanie na kolejne tego typu wydarzenia.
 
  II Międzynarodowe Forum Ekologiczne ukierunkowane jest przede wszystkim na szeroki zakres problematyki zrównoważonego rozwoju. Zakres merytoryczny będzie obejmował w szczególności tematykę związaną z energią odnawialną, gospodarką odpadami, gospodarką wodną oraz ochroną przyrody.

  W trakcie trzech dni obrad Forum, odbędzie się 15 paneli tematycznych, w których głos w dyskusji zabierze około 60 prelegentów. W drugiej edycji Forum dodatkowo zorganizowane zostaną tematyczne spotkania ThinkTank, do udziału w których zostaną zaproszeni przedstawiciele ministerstw oraz urzędów centralnych. Kluczowe miejsce zadedykowano możliwościom finansowania inwestycji organizując warsztaty ukierunkowane na praktyczne aspekty wdrażania rozwiązań prośrodowiskowych i możliwości ich sfinansowania. Podobnie jak w roku ubiegłym, zaprezentowany zostanie system finansowania ekologii w Polsce dzięki udziałowi Narodowego oraz Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
Więcej informacji na stronie:
http://forum-ekologiczne.pl/
« wróć do listy elementów