Aktualności

II edycja Międzynarodowych Targów Re-Energy i Strefa TermoEXPO

 
    Polska Izba Ekologii objeła patronatem merytorycznym II Miedzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefę Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO.

   W dniach 10-11 września 2019 Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!

   Ideą każdych targów jest prezentacja oferty wystawców konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to z jednej strony międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony Organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

  Dwa dni targowe będą wypełnione konferencjami również tymi o zasięgu międzynarodowym, podczas których omawiane beda istotne dla rynku OZE tematy. Targi RE-energy maja za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej sa proste, a w efekcie oplacalne.
   Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne technologii mobilnych, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.
   W ramach targów zostanie stworzona również Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoExpo. 
   Strefa TermoEXPO skierowana jest do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu to możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz szansa na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.
 

 
Szczegółowe informacje: www.reenergyexpo.pl, www.termoexpo.pl
 
« wróć do listy elementów