Aktualności

13. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG®


W dniach 18-19 czerwca 2020 roku, w katowickim Spodku pod hasłem „Innowacje Motorem Gospodarki”, odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG®. Ważną częścią Targów będzie Strefa INTARG® EKO, skupiająca nowatorskie pomysły i rozwiązania branży ekologicznej.

Przesłaniem i celem Wydarzenia jest prezentacja i promocja wynalazków oraz innowacji z zakresu ochrony środowiska, przemysłu, zdrowia i medycyny oraz życia codziennego. Są one opracowane przez jednostki naukowo-badawcze, firmy oraz twórców indywidualnych.

 
 
Ponadto założeniem Targów jest stworzenie obszaru dla międzynarodowej wymiany doświadczeń i kontaktów pomiędzy instytucjami wspierającymi wynalazczość oraz przedstawicielami nauki i biznesu. Wystawcami są  zarówno firmy innowacyjne jak i jednostki sfery nauki, start-upy oraz indywidualni wynalazcy z całego świata.
Z kolei zwiedzającymi: wszyscy zainteresowani innowacjami i wynalazkami zarówno dla celów biznesowych jak i poznawczych.

Jak co roku wiodącym tematem wydarzenia będzie także prezentacja i promocja ekologicznych produktów, technologii, rozwiązań i usług PROEKO przynoszących korzyści dla środowiska, zdrowia
i bezpieczeństwa.

W ramach Strefy INTARG® EKO, organizatorzy zapraszają do udziału w roli wystawców oraz partnerów jednostki działające w branży:
Energetyki, Transportu, Rolnictwa, Leśnictwa, Wydobycia, Budownictwa, Architektury
i Urbanistyki, Gospodarki surowcami, Gospodarki odpadami i recyklingu, Przemysłu ciężkiego, Metalurgii, IT, FMCG, Health&Beauty, Medycyny, Farmacji, Inżynierii medycznej i sanitarnej, Usług, Edukacji, Designu i innych.

Impreza ponownie wspierana będzie przez prestiżowe polskie i zagraniczne organizacje, w tym przez Światowe Stowarzyszenie Własności Intelektualnej WIIPA oraz Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Wynalazczości IFIA i zgromadzi uczestników z około 20 krajów świata.
Wśród nich również przedstawicieli najbardziej innowacyjnych państw na świecie.

W programie Targów znajduje się m.in. Konkurs INTARG® (ocena wynalazków przez międzynarodowe jury); Spotkania B2B; konferencje, prezentacje, panele dyskusyjne; Giełda Wynalazków; Gala wręczenia nagród konkursów: INTARG®, Lider Innowacji oraz Młody Wynalazca.


ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
Zainteresowanych zapraszamy nie tylko do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy, lecz również do aktywnej współpracy przy realizacji i promocji kolejnej edycji targów INTARG® , jako partner, sponsor czy organizator własnego wydarzenia podczas Targów (konferencji, panelu dyskusyjnego i innych). Celem takiej współpracy jest podwyższanie satysfakcji z udziału w Targach wszystkich ich uczestników oraz coraz skuteczniejsza prorynkowa promocja wynalazków i innowacyjnych rozwiązań.
 
Więcej informacji na: www.intarg.haller.pl

ORGANIZATOR:
Eurobusiness-Haller  we współpracy z Fundacją Haller Pro Inventio
ul. Obroki 133, 40-833 Katowice
Kontakt: Agnieszka Passia (Specjalista ds. marketingu)
e-mail: a.passia@haller.pl
tel.: +48 32 203 71 03
 

« wróć do listy elementów